Wąż świetlny LED – dekoracja do domu i ogrodu.

 

Węże świetlne to efektowne dekoracje, które sprawdzają się w domu i w ogrodzie. Mają szerokie zastosowanie wewnątrz budynków, jak i na ich elewacji czy w ogrodzie.  To oświetlenie jest bardzo łatwe do zainstalowania oraz do demontażu. Nic zatem dziwnego, że wąż świetlny LED cieszy się coraz większą popularnością.

 

 

Wąż świetlny LED

 

Technologia LED to trwałe i energooszczędne oświetlenie. Długowieczne diody dają mocne światło, przy minimalnym zużyciu energii. Wszystkie diody, na całej długości świecącego odcinka, zabezpieczone są przed wpływem czynników atmosferycznych.

 

Plastikowy wąż rozświetla się od światła diod, dając efekt wyraźnie świecącej, jasnej „nitki”.  Jako dekoracje ogrodowe są zatem uniwersalne: na lato i na zimę. Latem wyglądają szczególnie efektownie, dając dość mocne światło i nowoczesny efekt wizualny.

 

 

Węże LED do domu i ogrodu

Wąż świetlny LED a stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Giętkość przewodów umożliwia swobodne układanie ich w pomieszczeniach. Także w ogrodach sprawdzają się doskonale. Dekorowanie drzew, krzewów czy elementów wyposażenia ogrodu nigdy nie było tak proste!

 

Od strony wizualnej węże oświetleniowe LED wewnętrzne i zewnętrzne wyglądają tak samo. Ważne jest, czy mają oznaczenie IP44. Ten symbol oznacza zabezpieczenie urządzenia przed wpływem czynników atmosferycznych i możliwość użytkowania go przez cały rok na powietrzu. Węże z takim oznaczeniem są uniwersalne, można je także stosować w pomieszczeniach.

 

 

Wąż LED w architekturze

 

Węże świetlne to nie tylko efektowne oświetlenie. To także praktyczne lampy, które wykorzystywane są w architekturze do doświetlania określonych detali architektonicznych. W domach są to podwieszane sufity, przepierzenia, sypialniane zagłówki czy elementy mebli. Na elewacjach podświetlane są nimi nawisy, załomy powierzchni ścian– wszystkie miejsca, które po podświetleniu ukrytym źródłem światła, znacznie zyskują wizualnie.

 

Zasilanie węży świetlnych LED zewnętrznych

 

           

W wypadku oświetlenia do ogrodu mamy dwie opcje. Tradycyjne zasilanie sieciowe lub zasilanie solarne. To drugie oznacza produkty, do których użytkowania nie dopłacamy, bo nie generują kosztów za prąd. To opcja głównie na lato, gdyż wtedy panel solarny pobiera wystarczającą ilość energii, by wąż świecił mocnym, jasnym światłem.

 

           

 

Wąż świetlny LED JoyLight

 

Marka JoyLight to znany producent dekoracyjnego oświetlenia do domu i do firmy. Ma w swojej ofercie nowoczesne lampki LED różnego rodzaju. Światełka LED, dekoracje, lampiony tradycyjne i nowoczesne, gama produktów do profesjonalnego oświetlenia ogrodu i posesji oraz wewnętrzne i zewnętrzne węże LED. Najnowsze wzornictwo, dobra jakość i umiarkowane ceny – warto kupować u najlepszych!

 

Markowe produkty są trwałe i bezpieczne oraz pięknie się prezentują. Co ważne, użytkownik ma pewność, że spełniają one surowe wymogi techniczne i jakościowe dla produktów elektrycznych. Takie produkty bez obaw możemy użytkować w domu i w firmie, przez długi czas. JOYLIGHT? To się po po prostu opłaca!

 

 

Ewa

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *